.

0216 482 55 57

Klima servisi

Klima Servisi. Arıza, Bakım, Bilgilendirme, Montaj Hizmetleri:
Anadolu Yakası Özel Klima Servisi.

Bir ürünün üretim aşaması ne kadar önemli ise montaj aşaması da dayanıklılığı için o kadar önemlidir. Klimalar için bu kural %100 geçerlidir. Yanlış klima seçimleri, kuralına uyulmadan yapılan montajlar ve montaj yapılan konumların doğruluğu klimanızın verimi ve ömrü için hayati önem taşımaktadır.
Bakım
Klima bakımı sağlığımız açısından gereklilik arzeden kurallardandır. kullanımına göre yılda en az 1 kere olmak üzere; hem yazın soğutma için hemde kışın ısıtma amaçlı kullanılıyorsa 2 kere bakımını yaptırmanızı öneriyoruz
Onarım
Siz yeter ki isteyin! 7 gün 24 saat servis elemanlarımız hizmetinizde. Çok acil durumlarda mobil ekibimize ulaşarak telefondan destek isteyebilir ve çözüme ulaşamadığınız durumlarda ekibimizi adresinize yönlendirebilirsiniz.

Tamir ve bakım paketi hakkında daha fazla bilgi için bize (7/24) ulaşabilirsiniz.

Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman, Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, White Westinghouse, Demirdöküm, Zen, Zibro.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.